یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما، آماده کردن سیگار به صورت رایگان!!!

یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما، آماده کردن سیگار به صورت رایگان!!!

پیشنهاد شگفت انگیز آماده کردن سیگار به صورت رایگان!!!

 

از آنجايي كه مصرف توتون به جاى سيگار بسيار بهتر و مقرون به صرفه تر است افراد زيادى هستند كه به جاى سيگارهاى آماده از توتون استفاده ميكنند. تفاوت اساسی استفاده کننده از توتون با کسی که از سیگار کارخانه استفاده می‌کند در چند چیز است. اول اینکه سیگار کارخانه مطمئنا دارای ناخالصی هایی است که همه‌ی ما میدانیم و در این مورد به یقیین رسیده‌ایم و در مورد اینکه افزودنی و موادی غیر از توتون داخل آنهاست هیچ شکی نداریم. منتها به صورت دقیق نمیدانیم که این مواد و ناخالصی ها چه چیزهایی هستند.

مصرف افراد استفاده کننده از توتون به طور قطع نسب به زمانی که سیگار کارخانه استفاده میکردند به نصف کاهش پیدا میکند این مورد کاملا با توجه به تجربه ثابت شده است. دوما بوی بدی که از شخص استفاده کننده از سیگار کارخانه می‌آید از کسی که توتون استفاده میکند به هیچ عنوان حس نمی‌شود. سوما مصرف توتون علاوە بر این که میزان مصرف را کاهش میدهد باعث کاهش هزینه هم می‌شود یعنی در عین حال که از سیگار کارخانه بهتر است از آن بسیار مقرون به صرفه‌تر هم می‌باشد.

دو راه براى درست كردن سيگار از توتون خالص وجود دارد:

١. استفاده از سیگارپیچ اتوماتیک

٢. استفاده از سیگار پرکن

به وسيله سيگار پيچ ميتوان سيگار را رول كرد و از آن استفاده كرد كه افراد استفاده كننده از سيگارپيچ طرف ما در اين اعلاميه نيستند. اما افرادى كه از سيگار پر كن استفاده مي‌كنند به احتمال زياد از چند مشكل رنج ميبرند:
١. به هنگام استفاده از سيگار پركن، سيگار تا انتهاى آن پر نمي شود و انتهاى آن خالي می‌ماند.
٢. اکثر سیگارها محکم نیستند.
٣. به هنگام روشن کردن و استفاده، آتش سیگار می‌افتد.
٤. از همه مهم تر بسيار وقت گير است و بايد روزانه زمان زيادى را صرف پر كردن سيگارها كرد.

خبر خوب اينكه ما به شما كمك مي‌كنيم كه از دست اين مشكلات رهايي يافته و سيگار دلخواه خود را به صورت آماده تحويل بگيريد و نكته شگفت انگيز اينكه هيچ هزينه اى در ازاى اين كار از شما گرفته نمي‌شود.

به عنوان مثال قيمت توتون ریزه ٣٣٠ هزار تومان است كه مقدار توتون لازم براى ساختن ٢٠٠ نخ سيگار از اين توتون ١٨٠ گرم است. اگر ١٨٠ گرم را در ٣٣٠ كه قیمت توتون است ضرب كنيد مبلغ لازم به دست مي آيد. مبلغ به دست آمده ٥٩٠٠٠ تومان است. يعنى به اندازه ٥٩٠٠٠ تومان توتون لازم است. در ادامه يك باكس سيگار خالى٢٠٠ عددی نير لازم است. قيمت سيگار خالي ting ١٥٠٠٠ تومان است. براى به دست آمدن جمع كل كافيه پول توتون را به علاوه پول سيگارخالى كنيد كه مبلغ كل به دست آمده ٧٤٠٠٠ تومان خواهد شد.
البته لازم به ذکر است که دستگاه برقی و اتوماتیک ما مقدار بیشتری از توتون را در داخل سیگارها میریزد برای همین ١٨٠ گرم لازم است و احتمالا افرادی که قبلا خودشان سیگار آماده می‌کردند مقدار کمتری توتون لازم داشته اند البته به این نکته هم باید توجه کرد که سیگارهای آماده شده توسط ما بسیار بهتر و مناسب تر آماده شده اند به همین دلیل مقدار بیشتری توتون برای آماده کردن لازم داشته است.

مشاهده فرموديد كه هزينه اى بابت پر كردن و درست كردن سيگار از شما مشتريان عزيز گرفته نمي‌شود و مانند اين است كه خودتان سيگارها را آماده كرده باشيد.

 

 روند پر کردن و آماده سازی سیگار ها به شیوه زیر است:

١. ابتدا سیگارها به صورتی که در تصویر ملاحظه می‌فرمایید پر میشوند.

 

یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما، آماده کردن سیگار به صورت رایگان!!!

 

٢. در مرحله بعد سیگارها به سطحی مسطح کوبیده میشوند تا محکم بودن لازم را بدست بیاورند و سپس سر آنها بسته میشود تا توتون داخل سیگار بیرون نریزد.

 

یک پیشنهاد شگفت انگیز برای شما، آماده کردن سیگار به صورت رایگان!!!

بعد از این کار سیگارهای آماده شده در داخل باکس مخصوص گذاشته میشود تا از خشک شدن جلوگیری شود. البته ما به همراه سیگارها کیسه های زیپی هم برای شما ارسال میکنیم که سیگارها را در داخل آن قرار دهید تا تازه بمانند.

برای سفارش سیگار آماده از طریق شماره موبایل ٠٩١٤٥٢٣٣٣٩٩ با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خريد بالاى ١٠٠ تومان ارسال رايگان رد کردن